בעיות רפואיות – טיפול בשיטת העץ

כאבי מחזור

כאב קדם וסתי

לפי הרפואה הסינית כאבי מחזור נגרמים כתוצאה מהפרעה בזרימת הדם, אנרגית הכבד או הכליות (ערוצים), בנוסף פחדים כעס ואכילה של מזון קר, מטוגן, מאכלי חלב ועוד יוצרים ליחה ונוזלים בגוף. בתקופה של לחצים נפשיים ושינויים גדולים, יתגברו התסמינים.

 לקריאה נוספת>>

הקזת דם - טיפול בדורבן

טיפול בדורבן

בלטת עצם העקב היא כאב בעקב המכונה “דורבן". במקרה זה ישנם כאבים באזור עקב כף הרגל. לעתים יופיע זיז גרמי בולט בעקב כף הרגל. תחושת הכאב מתבטא באופן שונה מאדם לאדם. בחלק מהמקרים יופיע הכאב בדריכה הראשונה לאחר מנוחה, וירגע במשך הזמן. מאידך בחלק מהמקרים הכאב יהיה קבוע ומתמיד

 לקריאה נוספת>>

מחשבות טורדניות

מחשבות טורדניות

כל אדם החווה מחשבות טורדניות מעוניין להיפטר מהן מהר ככל האפשר, זאת בשל העובדה כי מחשבות אילו מתחילות לשלוט על חייו, ומטרידות את מנוחתו בדרך קבע.

תרגול נשימות על בסיס יומיומי מרגיל את המוח "להשתלטות" על דרך פעולתו ובניית מרכיבים חדשים לאופן תפקודו.

לקריאה נוספת>>

פסוריאזיס טיפול טבעי

פסוריאזיס

בשמה העברי "ספחת" היא מחלה המאופיינת, בקשקשת, נקודות אדומות, דלקות פרקים ומוגלה. פסוריאזיס הינה מחלה אוטואימונית

הרבה אנשים סובלים מפסוריאזיס ולא מוצאים פתרון. לאחר מספר רב של מקרים שנפגשתי איתם, אוכל לומר כי דיקור מסייע מאוד לשיפור המצב, ובייחוד “הקזת דם”. נקודות מסוימות מורידות את חום הגוף, ומשחררות סטרס

לקריאה נוספת>>

נקודות לעצירת דימום לאחר לידה

עצירת דימום לאחר לידה

הטיפול הוא פשוט ויעיל, מתבצע על שתי נקודות מרכזיות בבוהן כף הרגל. הטיפול הוא דיקור הנקודות או מוקסה ישירה על הנקודות בהתאם לאבחנה. בדרך כלל אוסיף נקודות לחיזוק טחול וכליות או שחרור סטגנציה של הכבד תלוי באבחנה. הטיפול בדרך כלל עובד כבר לאחר טיפול אחד ועד ל4 טיפולים. בנוסף תרגול לחיזוק האגן יסייע מאוד לשיפור זרימת הדם ועיסוי האיברים הפנימיים.

לקריאה נוספת>>

תנוחה להרגעת כאבי דב

כאבי ברכיים

כאבי ברכיים יכולים להיגרם ממספר רב של סיבות
פעילות גופנית לא נכונה, פגיעה מכנית בתאונה, חדירת לחות לפרקים, הליכה לקויה, בעיות גב המושלכות על הברכיים ועוד. הברכיים הם ממפרקים החשובים ביותר בגוף למערך היציבה, ולכן חשוב מאוד להקפיד לשמר אותם, במיוחד בפעילות ספורטיבית, חובה לעבוד נכון בכדי לא להגיע לשחיקת סחוס מוקדמת, או פגיעה ברצועות | מיניסקוס.

לקריאה נוספת>>

תסמונת התעלה הקרפלית

תסמונת התעלה הקרפלית

תסמונת התעלה הקרפלית נגרמת כתוצאה מעליה בלחץ על העצב המדיאני אשר נמצא בתוך התעלה הקרפלית. קירותיה של התעלה הקרפלית, הם עצמות שורש כף היד ובנוסף רצועת חיבור, שהיא למעשה גג התעלה. כל עליה בלחץ על התעלה הקרפלית,

לקריאה נוספת>>

טיפול בשבץ מוחי

שבץ מוחי

שבץ הינו הפרעה פתאומית באספקת הדם לרקמת המוח, הגורמת לנזק נירולוגי שבץ יבוא לידי ביטוי בדרכים שונות: חולשה עד לכדי שיתוק של הגפיים, קשיים בהליכה, ונזק ליכולת הדיבור, לעתים אף למוות. בשבץ מוחי תאי המוח ניזוקים וכל אזור במוח אחראי על תפקוד מסוים. כך שלפי אזור הפגיעה, כך האזור הנפגע. הווי אומר, אם נפגע האזור האחראי על הדיבור, מרכז הדיבור והתפקוד השפתי ייפגעו.

לקריאה נוספת>>

דילוג לתוכן