שיטת טיפול

התמחות בפציעות אורתופדיות ופגיעות עצביות

טכניקות טיפול 

 שיטת העץ היא שילוב של טכניקות טיפול, כגון: דיקור סיני, יוגה טיפולית, שיאצו, עיסוי תאילנדי רפואי, וטכניקות רבות שפתחתי במשך השנים לפתרון בעיות כאב כמו CRPS וטראומה. 

הקזת דם - טיפול בדורבן

כוסות רוח בשילוב הקזת דם

כוסות רוח בשילוב של הקזת דם היא שיטה מאוד מרשימה בתוצאות הטיפול. אך הטיפול אינו מתאים לכל אחד. טיפול זה הוא מדויק וממוקד. אך הוא קצת כואב ואינו מתאים לאנשים בעלי סוכרת או המשתמשים במדללי דם.

בשיטה זו נשלב עיסוי מקדים ונעבוד בעזרת כוסות רוח נעות. לאחר מציאת נקודות המפתח, נקיז דם על ידי דקירות מהירות בשניה ונניח על כך כוס רוח. 

ישנם עוד מספר טיפולים שאינם כוללים הנעה של כוסות הרוח, אך בשילוב של הקזת דם אנו נמקד באזורים כואבים נקודתיים ונטפל שם.

שיאצו לשחרור כאבי גב תחתון

שיאצו - עיסוי תאילנדי רפואי

שיאצו ועיסוי תאילנדי רפואי שתיהן שיטות מצויינת היוצרות גמישות לגוף המטופל. שיאצו מאבחן ועובד על פי המרידיאנים לעומת עיסוי תאילנדי מסורתי העובד על פי תאורית הסאנים(ערוצי האנרגיה לאורך הגוף).

שתי השיטות מצוינות לטיפול בבעיות רבות ובייחוד אורטופדיות.

יוגה טיפולית בלהבים

יוגה טיפולית

טיפול המשלב עבודה על חיזוק הגוף ויצירת גמישות בין הגוף לנפש, שיטת טיפול המותירה בידי המטופלים כלי לחיים טובים.

דיקור סיני מסורתי

דיקור סיני מסורתי

דיקור סיני בשיטה המסורתית על פי שמונת העקרונות וחמשת האלמנטים, טיפול במצבי דיסהרמוניה.

פראנה רוטס

פראנה היא אנרגיית הנשימה, בשיטת טיפול זה אנו נמקד את הנשימה ויחד עם לחיצות ותנועה נניע את הכאב החוצה. שיטה חזקה וממוקדת לטראומה וסטרס.

טיפול הילינג משולב קריסטלים

טיפול אנרגטי חזק המשלב עולם של צלילה אל תוך מדיטציה יחד עם אנרגיית הקריסטלים בעבודה על שחרור הצ'אקרות  והנעת האנרגיה חזרה אל מקומה הטבעי.

יוגה איורוודה

יוגה איורוודה היא שיטה המשלבת גישות מתוך האיורוודה הכוללות טכניקות עיסוי מעולם האיורוודה, זאת ביחד עם תרגול ומתיחות מעולם היוגה.

עבודה אחד על אחד, זוגות ובקבוצות

 שיטת העץ היא שילוב של טכניקות טיפול, כגון: דיקור סיני, יוגה טיפולית, שיאצו, עיסוי תאילנדי רפואי, וטכניקות רבות שפתחתי במשך השנים לפתרון בעיות כאב כמו CRPS 

טיפול פרטני

אבחון מעמיק למציאת שורש הבעיה וטיפול מדויק וייחודי לצורכי המטופל. בשילוב של דיקור, תאי/שיאצו ויוגה טיפולית

טיפול זוגי

טיפול זוגי המשלב תרגלי יוגה ומדיטציה המחברים בין בני הזוג, ופותחים ערוצי תקשורת וקרבה חדשים

קבוצות טיפול

קבוצות טיפול ביוגה טיפולית, מדיטציה. ניתן לשלב בטיפול במוזיקה ושירה

שאלות – דרך טיפול

איך לטפל בבעיות ברכיים?

הטיפול בבעיות ברכיים תלוי באבחנה. במקרים של שחיקת סחוס ורצועות קרועות. אני ממליץ לחזק את מערך  השרירים הסובב את הברכיים על ידי יוגה טיפולית המדויקת לסוג הפציעה. כל זאת לאחר אבחון והבנה של האיזור החלש שזקוק לחיזוק, בכדי להקל על הברכיים מהלחץ הגרמי הנוצר בעקבות חוסר הגמישות.

איך ניתן לטפל בפסוריאזיס?

הטיפול בפסוריאזיס משלב, דיקור סיני, משחות, תזונה ותרגול נשימות לצורך הורדת מתחים. לדעתי נשימות הוא הכלי החזק ביותר לסובלים מפסוריאזיס. אך בשל הפשטות, לא נשמע הגיוני כי ניתן להקל במהירות על .מחלה כמו פסוריאזיס

מה הדרך לטפל מהר בכאבי גב?

מניסיוני ניתן לטפל בכאבי גב אקוטיים, תוך טיפול אחד עד ארבעה טיפולים. אך אם מדובר בכאבי גב כרוניים הטיפול בדרך כלל יתארך. מטופל המשתף פעולה ומתרגל מידי יום, את התרגילים המותאמים לו. ימצא שהדרך להפתר מכאבי הגב קצרה ואפקטיבית יותר ממטופל שמגיע לטיפול פעם או פעמיים בשבוע. וככל שעבר זמן רב יותר ללא טיפול, כך יתארך הטיפול.  

האם ניתן לטפל ב CRPS?

אני יכול לומר שכן, תלוי בחומרת המקרה והמטופל. בגיל 19,5 אובחנתי כחולה CRPS וכיום אני מתפקד. כאבים לא חסר, אך אני יודע להתמודד עם זה ולשפר נפלאות את גמישות גופי. דרך הטיפול אותה אני מציע. איננה פשוטה כלל וכלל ודורשת כוח רצון חזק מהמטופל.

תפיסתי בקצרה

העולם המערבי והחיים המודרניים הביאו אותנו לחיות חיי “אינסטנט”, חיים מהירים, אינטנסיביים, שמחד, מניעים את שכלנו אל עבר שיאים חדשים ומאידך, מגבילים את יכולתנו הפיזית עקב חוסר פעילות משמעותית

מידי יום, אנו ממהרים להספיק לעבוד, להספיק לאכול, לחיות חיי משפחה וכמובן להספיק לבלות כי גם צריך חופש מידי פעם מהמירוץ של החיים.. ישנו סיפור מוכר על איש עשיר שביקש מרבן גמליאל ללמדו את כל התורה על רגל אחת. רבן גמליאל השיב לו “ואהבת לרעך כמוך..” וזאת בכדי לומר כי קודם עלינו לאהוב את עצמינו וככל שנאהב את עצמנו כך נאהב את חיינו וסביבתנו

כיום אנו נמצאים במירוץ אחר הסיפוק. אנו רוצים לספק את ילדינו, את משפחתנו ואת תענוגותינו. אנו נדאג לרכבנו למלא דלק, לעשות טיפולים בזמן על מנת שנגיע ממקום למקום, אך את עצמנו נאכיל “בבנזין אוקטן נמוך” על בסיס קבוע. ואחרי כל זאת, אנו עוד מופתעים מתופעות שונות של חולי? ומה הסיקרט? אני שואל ועונה בו זמנית

.להיות בריא, להקשיב לעצמי, לאהוב את עצמי ובכך לזכות לחוש מלא בכדי לחלק לכל

"BE AWARE" – תעשה כרצונך אך תהיה מודע למה שאתה עושה. כלומר, תהיה מודע כשאתה עושה טוב לעצמך, אבל גם כשאתה מזיק לעצמך ובכך אט אט תשנה את דרכיך

בכל זמן ניתן להתחיל תהליך זה וליצור מציאות חדשה וחיובית לחיים שהם אוצר גלום המחכה להגשמה

התקשר עכשיו לקביעת תור לטיפול ואבחון בשיטת העץ

נרקיס 3 להבים

(00972) 058-7224467

bennytherapy@gmail.com

10 + 6 =

דילוג לתוכן